Clubkampioenschappen 2011


Wedstrijdprogramma
 
DATUM AANVANG         Betekenis kleuren:
zaterdag 21 mei 2011 16.30 uur Menze & Anton  tegen Jan & Freddy ü     Heren enkelspel  
zondag 22 mei 2011 16.30 uur Bram & Thomas tegen Matthijs & Jaap Jan ü     Heren dubbelspel  
maandag 23 mei 2011 19.00 uur Freddy tegen Anton ü     Dames enkelspel  
zondag 29 mei 2011 16.30 uur Titia & Matthijs tegen Mattie & Menze ü Maartje & Bram tegen Ukie & Thomas ü Dames dubbelspel  
maandag 30 mei 2011 16.00 uur Nynke & Freddy tegen Lies & Jan ü     Mix-dubbel poule 1  
woensdag 1 juni 2011 19.00 uur Jannigje & Titia tegen Mattie & Ukie ü Annette & Anton tegen Nynke & Freddy ü Mix-dubbel poule 2  
donderdag 2 juni 2011 19.00 uur Anton tegen Menze ü Matthijs tegen Freddy ü ü = gespeeld  
zondag 5 juni 2011 16.30 uur Annette & Anton tegen Frida & Jaap Jan ü Menze tegen Matthijs ü    
maandag 6 juni 2011 19.00 uur Lies & Jan tegen Annette & Anton ü        
donderdag 9 juni 2011 19.00 uur Mattie & Menze tegen Maartje & Bram ü        
zaterdag 11 juni 2011 16.30 uur Lies & Jan tegen Frida & Jaap Jan ü        
zondag 12 juni 2011 16.30 uur Jaap Jan tegen Matthijs ü        
maandag 13 juni 2011 19.00 uur Menze & Anton tegen Bram & Thomas ü        
dinsdag 14 juni 2011 19.00 uur Jan & Freddy tegen Bram & Thomas ü        
woensdag 15 juni 2011 19.00 uur Titia & Matthijs tegen Ukie & Thomas ü        
donderdag 16 juni 2011 19.00 uur Maartje & Bram tegen Titia & Matthijs ü        
maandag 20 juni 2011 19.45 uur Jannigje & Taeke tegen Lies & Jan ü        
donderdag 23 juni 2011 19.00 uur Matthijs tegen Anton ü        
vrijdag 24 juni 2011 21.00 uur Frida & Jaap Jan tegen Nynke & Freddy ü        
zaterdag 25 juni 2011 13.00 uur Matthijs & Jaap Jan tegen Menze & Anton  ü        
woensdag 29 juni 2011 19.00 uur Johanna & Nathal tegen Jannigje & Titia ü        
zaterdag 2 juli 2011 16.30 uur Jannigje & Taeke tegen Frida & Jaap Jan ü        
zondag 3 juli 2011 13.00 uur Anton tegen Jaap Jan ü        
zondag 3 juli 2011 16.30 uur Annette & Anton tegen Jannigje & Taeke ü        
woensdag 6 juli 2011 19.00 uur Nynke & Freddy tegen Jannigje & Taeke ü        
zaterdag 9 juli 2011 16.30 uur Jan & Freddy tegen Matthijs & Jaap Jan ü        
zondag 10 juli 2011 11.00 uur Freddy tegen Jaap Jan ü        
vrijdag 26 augustus 2011 19.00 uur Nynke tegen Maartje ü        
  Niet gespeeld wordt:   Ukie & Thomas tegen Mattie & Menze          
             
    Uitgestelde partijen, datum niet bekend:          
    Mattie & Ukie tegen Johanna & Nathal          
    Jaap Jan tegen Menze          
    Menze tegen Freddy          
             
    Finales mix-dubbelspel:          
zaterdag 15 oktober 2011 16.00 uur Annette & Anton tegen Mattie & Menze ü        
zondag 16 oktober 2011 16.00 uur Nynke & Freddy tegen Titia & Matthijs          
zondag 16 oktober 2011 16.00 uur Jannigje & Taeke tegen Maartje en Bram          

  
Winnaars heren dubbel Matthijs en Jaap Jan (vlnr)
Winnaars dames dubbel Titia en Jannigje (vlnr)

UITSLAGEN EN STAND DAMES-DUBBEL      
             
  WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Mattie & Ukie 6 6        
Johanna & Nathal 0 2        
2 Johanna & Nathal 2 2        
Jannigje & Titia 6 6        
3 Jannigje & Titia 2 7 6      
Mattie & Ukie 6 5 1      
             
  partijen partijen partijen sets sets  
Stand: gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren  
1e Jannigje & Titia 2 2 0 4 1  
2e Mattie & Ukie 2 1 1 3 2  
3e Johanna & Nathal 2 0 2 0 4  
             
UITSLAGEN EN STAND HEREN-DUBBEL      
       
WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Jan & Freddy 6 7        
Matthijs & Jaap Jan 0 5        
2 Menze & Anton  6 6        
Bram & Thomas 3 2        
3 Matthijs & Jaap Jan 6 7        
Menze & Anton  2 6        
4 Jan & Freddy 6 7        
Bram & Thomas 0 5        
5 Menze & Anton  6 3 6      
Jan & Freddy 1 6 3      
6 Bram & Thomas 0 1        
Matthijs & Jaap Jan 6 6        
             
  partijen partijen partijen sets sets games
Stand: gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren verloren
1e Matthijs & Jaap Jan 3 2 1 4 2 22
2e Jan & Freddy 3 2 1 5 2 25
3e Menze & Anton  3 2 1 4 3  
4e Bram & Thomas 3 0 3 0 6  
             
UITSLAGEN EN STANDEN MIX-DUBBEL      
POULE 1            
       
WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Annette & Anton 6 5 6      
Nynke & Freddy 3 7 3      
2 Jannigje & Taeke 2 5        
Lies & Jan 6 7        
3 Lies & Jan 4 5        
Frida & Jaap Jan 6 7        
4 Annette & Anton 5 6 3      
Jannigje & Taeke 7 3 6      
5 Nynke & Freddy 0 6 6      
Lies & Jan 6 1 2      
6 Nynke & Freddy 3 6 6      
Jannigje & Taeke 6 0 2      
7 Annette & Anton 6 6        
Frida & Jaap Jan 3 2        
8 Lies & Jan 1 5        
Annette & Anton 6 7        
9 Jannigje & Taeke 6 6        
Frida & Jaap Jan 4 4        
10 Frida & Jaap Jan 3 5        
Nynke & Freddy 6 7        
             
  partijen partijen partijen sets sets  
  gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren  
1e Annette & Anton 4 3 1 7 3  
2e Nynke & Freddy 4 3 1 7 4  
3e Jannigje & Taeke 4 2 2 5 5  
4e Lies & Jan 4 1 3 3 6  
5e Frida & Jaap Jan 4 1 3 2 6  
             
POULE 2            
       
  WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Titia & Matthijs 4 4        
Mattie & Menze 6 6        
2 Maartje & Bram 6 6        
Ukie & Thomas 4 3        
3 Mattie & Menze 6 7        
Maartje & Bram 4 6        
4 Titia & Matthijs 6 6        
Ukie & Thomas 1 2        
5 Maartje & Bram 3 3        
Titia & Matthijs 6 6        
6 Ukie & Thomas            
Mattie & Menze            
             
  partijen partijen partijen sets sets  
  gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren  
1e Mattie & Menze 2 2 0 4 0  
2e Titia & Matthijs 3 2 1 4 2  
3e Maartje & Bram 3 1 2 2 4  
4e Ukie & Thomas 2 0 2 0 4  
             
Finales mix-dubbelspel          
Om de 1e en 2e plaats: 1e SET 2e SET 3e SET      
1e Mattie & Menze 6 4 6      
2e Annette & Anton 4 6 4      
Om de 3e en 4e plaats:            
Nynke & Freddy afgelast en wordt      
Titia & Matthijs niet meer gespeeld.      
Om de 5e en 6e plaats:            
Jannigje & Taeke datum niet bekend      
Maartje & Bram            
             
UITSLAG EN STAND DAMES ENKELSPEL      
       
  WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Nynke 3 7 4      
Maartje 6 6 6      
             
  partijen partijen partijen sets sets  
Eindstand: gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren  
1e Maartje 1 1 0 2 1  
2e Nynke 1 0 1 1 2  
             
UITSLAGEN EN STAND HEREN ENKELSPEL    
       
  WEDSTRIJD 1e SET 2e SET 3e SET      
1 Anton 0 0        
Jaap Jan 6 6        
3 Freddy 6 4 6      
Anton 2 6 3      
5 Matthijs 4 6 7      
Freddy 6 1 6      
7 Jaap Jan 6 6        
Matthijs 2 1        
9 Matthijs 6 6        
Anton 4 2        
10 Freddy 0 6 1      
Jaap Jan 6 4 6      
             
  partijen partijen partijen sets sets  
  Stand: gespeeld gewonnen verloren gewonnen verloren  
1e Jaap Jan 3 3 0 6 1  
2e Matthijs 3 2 1 4 3  
3e Freddy 3 1 2 4 5  
4e Anton 3 0 3 1 6  
             
Voor het laatst bijgewerkt op  zaterdag 29 oktober 2011    

Winnaars mix-dubbel Mattie en Menze Leistra
Telefoonnummers:  
Annette Bontekoe 412434
Anton Miedema 840550
Bram Roersma 412221
Freddy de Jong 411808
Frida Fuchs 411528
Jaap Jan de Vries 412604
Jan Bosselaar 412055
Jannigje Elzenga 412387
Johanna van der Molen 411510
Lies Bosselaar 412055
Maartje Jongboom 412082
Matthijs van Zeijl 413276
Mattie Leistra - Zijlstra 412336
Menze Leistra 412336
Nathal Prins - Hoogsteen 413169
Nynke Kamstra 840550
Taeke van Kammen 411428
Thomas Roersma 412221
Titia Jippes 412046
Ukie Roersma 412221