Gezamenlijk mix-dubbel toernooi
TV Hallum - De Gibben
zaterdag 7 juli 2012


Poule A Poule B
1 Meine Boersma & Lucie Elderhuis 1 Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer
2 Roelof van Dekken & Ria van der Veen 2 Taeke van Kammen & Annette Bontekoe
3 Freddy de Jong & Titia Jippes 3 Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken
4 Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 4 Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga

Uitslagen:                 Klik hier om het fotoalbum te openen met foto's gemaakt tijdens dit toernooi
 
    punten games games   Poule A Meine Boersma & Lucie Elderhuis 7
  POULE A   gewonnen verloren   Roelof van Dekken & Ria van der Veen 1
1e Meine Boersma & Lucie Elderhuis 4 18 8        
2e Freddy de Jong & Titia Jippes 4 17 10   Poule B Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer 0
3e Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 4 15 11   Taeke van Kammen & Annette Bontekoe 8
4e Roelof van Dekken & Ria van der Veen 0 2 23        
            Poule A Freddy de Jong & Titia Jippes 4
            Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 5
                 
    punten games games   Poule B Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken 6
  POULE B   gewonnen verloren   Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga 2
1e Taeke van Kammen & Annette Bontekoe 5 19 7        
2e Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken 3 13 13   Poule A Roelof van Dekken & Ria van der Veen 1
3e Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga 3 10 12   Freddy de Jong & Titia Jippes 8
4e Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer 1 6 16        
            Poule B Taeke van Kammen & Annette Bontekoe 7
            Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken 3
EINDSTAND              
1e Taeke van Kammen & Annette Bontekoe         Poule A Meine Boersma & Lucie Elderhuis 7
2e Meine Boersma & Lucie Elderhuis         Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 2
3e Freddy de Jong & Titia Jippes              
4e Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken         Poule B Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer 2
5e Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar         Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga 4
6e Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga              
7e Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer         Poule A Freddy de Jong & Titia Jippes 5
8e Roelof van Dekken & Ria van der Veen         Meine Boersma & Lucie Elderhuis 4
                 
            Poule B Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken 4
            Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer 4
                 
            Poule A Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 8
            Roelof van Dekken & Ria van der Veen 0
                 
            Poule B Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga 4
            Taeke van Kammen & Annette Bontekoe 4
                 
            4e poule A Roelof van Dekken & Ria van der Veen 1
            4e poule B Javed Suleri & Danielle Dijkmeijer 6
                 
            3e poule A Rene v.d. Weijer & Stanneke Wagenaar 5
            3e poule B Jaap Jan de Vries & Jannigje Elzenga 4
                 
            2e poule A Freddy de Jong & Titia Jippes 6
            2e poule B Jan Wagenaar & Jacoba van Dekken 2
                 
            1e poule A Meine Boersma & Lucie Elderhuis 3
            1e poule B Taeke van Kammen & Annette Bontekoe 4


De winnaars Taeke en Annette

Home
Algemene informatie
Nieuws
Activiteitenkalender
Wat kost het?
Tennislessen
Sponsoren
Bestuur
Routebeschrijving
Archief
Bekijk het online fotoalbum
Ga naar ons gastenboek