Home
Algemene informatie
Nieuws
Activiteitenkalender
Wat kost het?
Tennislessen
Sponsoren
Bestuur
Routebeschrijving
Archief
Bekijk het online fotoalbum
Ga naar ons gastenboek

2019
      Klik hier voor de toernooiregels

  Deelnemerslijst Clubkampioenschappen              
                           
  Heren enkel         Dames enkel         Gemengd dubbel    
1. Jaap Jan de Vries       1. Elisabeth Roersma       1. Anita Douma & Matthijs van Zeijl
2. Thomas Roersma       2. Annette Bontekoe       2. Uilkje Roersma & Bram Roersma
          3. Ingrid Slager       3. Titia Jippes & Jan Bosselaar
  Heren dubbel                 4. Ingrid Slager & Thomas Roersma
1. Reinder Slager & Teake van Kammen     Dames dubbel       5. Annette Bontekoe & Teake van Kammen
2. Bram Roersma & Thomas Roersma   1. Jannie de Jong & Titia Jippes   6. Jannie de Jong & Jaap Jan de Vries
3. Matthijs van Zeijl & Jaap Jan de Vries   2. Hannie de Vries & Jannigje Elzenga   7. Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler)
          3. Elisabeth Roersma & Uilkje Roersma          
          4. Anita Douma & Ingrid Slager          
                           
  Dames dubbel 50+       Gemengd dubbel 50+            
1. Djoke Poelstra & Richtsje Goudzwaard 1. Lies Bosselaar & Jan Bosselaar          
2. Lies Bosselaar & Mannie de Jong   2. Richtsje Goudzwaard & Cees Goudzwaard          
          3. Mannie de Jong              

 

  Speelschema          
             
Datum Tijd schema Speler(s) tegen Speler(s) gesp.
maandag 2 september 2019 19:00 DE Elisabeth Roersma vs. Ingrid Slager v
woensdag 4 september 2019 20:30 GD Poule A Ingrid Slager & Thomas Roersma vs. Uilkje Roersma & Bram Roersma v
vrijdag 6 september 2019 13:00 GD 50+ Lies Bosselaar & Jan Bosselaar vs. Richtsje Goudzwaard & Cees Goudzwaard v
zaterdag 7 september 2019 8:30 GD Poule A Titia Jippes & Jan Bosselaar vs. Anita Douma & Matthijs van Zeijl v
zaterdag 7 september 2019 9:00 DE Annette Bontekoe vs. Elisabeth Roersma v
zaterdag 7 september 2019 10:30 DD Jannie de Jong & Titia Jippes vs. Hannie de Vries & Jannigje Elzenga v
zondag 8 september 2019 9:30 DE Annette Bontekoe vs. Ingrid Slager v
dinsdag 10 september 2019 19:00 DD Jannie de Jong & Titia Jippes vs. Anita Douma & Ingrid Slager v
donderdag 12 september 2019 9:30 DD 50+ Lies Bosselaar & Mannie de Jong  vs. Djoke Poelstra & Richtsje Goudzwaard v
vrijdag 13 september 2019 9:30 DD Elisabeth Roersma & Uilkje Roersma vs. Jannie de Jong & Titia Jippes v
vrijdag 13 september 2019 15:00 DD Hannie de Vries & Jannigje Elzenga vs. Elisabeth Roersma & Uilkje Roersma v
vrijdag 13 september 2019 20:30 GD Poule A Anita Douma & Matthijs van Zeijl vs. Ingrid Slager & Thomas Roersma v
zaterdag 14 september 2019 9:30 DD Elisabeth Roersma & Uilkje Roersma vs. Anita Douma & Ingrid Slager v
zaterdag 14 september 2019 13:00 GD Poule B Jannie de Jong & Jaap Jan de Vries vs. Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler) v
zaterdag 14 september 2019 14:30 GD Poule B Annette Bontekoe & Teake van Kammen vs. Jannie de Jong & Jaap Jan de Vries v
zaterdag 14 september 2019 16:00 GD Poule B Annette Bontekoe & Teake van Kammen vs. Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler) v
maandag 16 september 2019 19:00 HD Bram Roersma & Thomas Roersma vs. Reinder Slager & Teake van Kammen v
vrijdag 20 september 2019 19:00 GD Poule A Titia Jippes & Jan Bosselaar vs. Ingrid Slager & Thomas Roersma v
maandag 23 september 2019 19:00 HE Jaap Jan de Vries vs. Thomas Roersma v
vrijdag 27 september 2019 19:00 DD Anita Douma & Ingrid Slager vs. Hannie de Vries & Jannigje Elzenga v
zaterdag 28 september 2019 10:00 HD Matthijs van Zeijl & Jaap Jan de Vries vs. Bram Roersma & Thomas Roersma v
zaterdag 5 oktober 2019 8:30 HD Reinder Slager & Teake van Kammen vs. Matthijs van Zeijl & Jaap Jan de Vries v
vrijdag 18 oktober 2019 13:30 GD 50+ Mannie de Jong & Cees Goudzwaard vs. Lies Bosselaar & Jan Bosselaar v
N.N.B.   GD Ingrid Slager & Thomas Roersma vs.  Annette Bontekoe & Teake van Kammen  
N.N.B.   GD Poule A Uilkje Roersma & Bram Roersma vs. Titia Jippes & Jan Bosselaar  
N.N.B.   GD Poule A Uilkje Roersma & Bram Roersma vs. Anita Douma & Matthijs van Zeijl  

 

  Uitslagen            
               
  Heren enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Jaap Jan de Vries 6 6        
Thomas Roersma 3 1        
               
               
  Heren dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Bram Roersma & Thomas Roersma 1 3        
Teake van Kammen & Reinder Slager 6 6        
2 Teake van Kammen & Reinder Slager 1 6 4      
Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 6 2 6      
3 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 6 6        
Bram Roersma & Thomas Roersma 3 3        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 2 4 4 1 26 17
2 Teake van Kammen & Reinder Slager 2 2 3 2 23 18
3 Bram Roersma & Thomas Roersma 2 0 0 4 10 24
               
               
  Dames Enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Elisabeth Roersma 2 2        
Annette Bontekoe 6 6        
2 Elisabeth Roersma 1 0        
Ingrid Slager 6 6        
3 Ingrid Slager 7 6        
Annette Bontekoe 6 1        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager 2 4 4 0 25 8
2 Annette Bontekoe 2 2 2 2 19 17
3 Elisabeth Roersma 2 0 0 4 5 24
               
               
  Dames dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Titia Jippes & Jannie de Jong 6 7        
Jannigje Elzenga & Hannie de Vries 0 5        
2 Uilkje Roersma & Elisabeth Roersma 3 4        
Ingrid Slager & Anita Douma 6 6        
3 Jannigje Elzenga & Hannie de Vries 6 0 7      
Uilkje Roersma & Elisabeth Roersma 3 6 6      
4 Titia Jippes & Jannie de Jong 4 1        
Ingrid Slager & Anita Douma 6 6        
5 Uilkje Roersma & Elisabeth Roersma 6 6 6      
Titia Jippes & Jannie de Jong 7 4 7      
6 Ingrid Slager & Anita Douma 6 6        
Jannigje Elzenga & Hannie de Vries 4 1        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager & Anita Douma 3 6 6 0 36 17
2 Titia Jippes & Jannie de Jong 3 4 4 3 36 35
3 Jannigje Elzenga & Hannie de Vries 3 2 2 5 23 40
4 Uilkje Roersma & Elisabeth Roersma 3 0 2 6 40 45
               
               
  Gemengd dubbel poule A            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Matthijs van Zeijl & Anita Douma            
Bram Roersma & Uilkje Roersma            
2 Titia Jippes & Jan Bosselaar 3 5        
Thomas Roersma & Ingrid Slager 6 7        
3 Bram Roersma & Uilkje Roersma            
Titia Jippes & Jan Bosselaar            
4 Matthijs van Zeijl & Anita Douma 6 3        
Thomas Roersma & Ingrid Slager 7 6        
5 Titia Jippes & Jan Bosselaar 6 4 3      
Matthijs van Zeijl & Anita Douma 1 6 6      
6 Thomas Roersma & Ingrid Slager 6 6        
Bram Roersma & Uilkje Roersma 2 3        
               
  Stand Poule A partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Thomas Roersma & Ingrid Slager 3 6 6 0 38 22
2 Matthijs van Zeijl & Anita Douma 2 2 2 3 22 26
3 Bram Roersma & Uilkje Roersma 1 0 0 2 5 12
4 Titia Jippes & Jan Bosselaar 2 0 1 4 21 23
               
               
  Gemengd dubbel poule B            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Annette Bontekoe & Teake van Kammen 3 7 6      
Jaap Jan de Vries & Jannie de Jong 6 5 4      
2 Jaap Jan de Vries & Jannie de Jong 6 6        
Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler) 1 4        
3 Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler) 4 4        
Annette Bontekoe & Teake van Kammen 6 6        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Annette Bontekoe & Teake van Kammen 2 4 4 1 28 23
2 Jannie de Jong & Jaap Jan de Vries 2 2 3 2 27 21
3 Hannie de Vries & Hille Visser (gastspeler) 2 0 0 4 13 24
               
               
  Finale Gemengd dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Ingrid Slager & Thomas Roersma            
Annette Bontekoe & Teake van Kammen            
               
               
  Dames dubbel 50+            
               
  Wedstrijd (45 minuten) Uitslag        
1 Lies Bosselaar & Mannie de Jong 5        
Djoke Poelstra & Richtsje Goudzwaard 7        
               
               
  Gemengd dubbel 50+            
               
  Wedstrijd (45 minuten) Uitslag        
1 Jan Bosselaar & Lies Bosselaar   8*        
Cees Goudzwaard & Richtsje Goudzwaard 8        
2 Mannie de Jong & Cees Goudzwaard 7**        
Jan Bosselaar & Lies Bosselaar 7        
               
  * Jan Bosselaar & Lies Bosselaar gaan door naar de finale door de tiebreak met 7-4 te winnen  
  ** Mannie de Jong & Cees Goudzwaard winnen de finale door de tiebreak met 7-4 te winnen