Home
Algemene informatie
Nieuws
Activiteitenkalender
Wat kost het?
Tennislessen
Sponsoren
Bestuur
Routebeschrijving
Archief
Bekijk het online fotoalbum
Ga naar ons gastenboek

2020
      Klik hier voor de toernooiregels

  Deelnemerslijst Clubkampioenschappen    
                 
  Heren enkel         Gemengd dubbel    
1. Jaap Jan de Vries       1. Anita Douma & Matthijs van Zeijl
2. Thomas Roersma       2. Ingrid Slager & Thomas Roersma
          3. Elisabeth Roersma & Bram Roersma
  Heren dubbel       4. Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries
1. Reinder Slager & Teake van Kammen   5. Titia Jippes & Jan Bosselaar
2. Theo Boersma & Thomas Roersma   6. Jannigje Elzenga & Theo Boersma
3. Matthijs van Zeijl & Jaap Jan de Vries   7. Jannie de Jong & Freddy de Jong
          8. Djoke Poelstra & Oebele Terpstra
  Dames enkel       9. Uilkje Roersma & Arnold Luimes
1. Annette Bontekoe            
2. Ingrid Slager         Gemengd dubbel 50+  
3. Welmoed Slager       1. Lies Bosselaar & Jan Bosselaar
          2. Richtsje Goudzwaard & Cees Goudzwaard
  Dames dubbel              
1. Anita Douma & Annette Bontekoe          
2. Ingrid Slager & Welmoed Slager          
3. Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma          
4. Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra          
5. Jannie de Jong & Titia Jippes          

 

  Uitslagen            
               
  Heren enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Jaap Jan de Vries 6 6        
Thomas Roersma 2 4        
               
               
  Heren dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Theo Boersma & Thomas Roersma 0 0        
Reinder Slager & Teake van Kammen 6 6        
2 Reinder Slager & Teake van Kammen 6 3 6      
Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 2 6 1      
3 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 6 6        
Theo Boersma & Thomas Roersma 2 3        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Reinder Slager & Teake van Kammen 2 4 4 1 27 9
2 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 2 2 3 2 21 20
3 Theo Boersma & Thomas Roersma 2 0 0 2 5 24
               
               
  Dames Enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Welmoed Slager 6 6        
Annette Bontekoe 4 2        
2 Welmoed Slager 3 4        
Ingrid Slager 6 6        
3 Ingrid Slager 6 6        
Annette Bontekoe 4 2        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager 2 2 2 0 24 13
2 Welmoed Slager 2 2 2 2 19 18
3 Annette Bontekoe 2 0 0 4 12 24
               
               
  Dames dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Anita Douma & Annette Bontekoe 6 6        
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 2 1        
2 Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 0 1        
3 Jannie de Jong & Titia Jippes Opgave Jannie & Titia      
Anita Douma & Annette Bontekoe      
4 Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 1 4        
Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
5 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra Opgave Jannie & Titia      
Jannie de Jong & Titia Jippes      
6 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 2 1        
Anita Douma & Annette Bontekoe 6 6        
7 Jannie de Jong & Titia Jippes Opgave Jannie & Titia      
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma      
8 Jannie de Jong & Titia Jippes Opgave Jannie & Titia      
Ingrid Slager & Welmoed Slager      
9 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 1 1        
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 6 6        
10 Anita Douma & Annette Bontekoe 1 1        
Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager & Welmoed Slager 3 6 6 0 36 8
2 Anita Douma & Annette Bontekoe 3 4 4 2 26 18
3 Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 3 2 2 4 20 26
4 Elisabeth Roermsa & Djoke Poelstra 3 0 0 6 6 36
5 Jannie de Jong & Titia Jippes opgave          
               
  Gemengd dubbel poule A            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Elisabeth Roersma & Bram Roersma 4 4        
Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 6        
2 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 0 0        
Titia Jippes & Jan Bosselaar 6 6        
3 Titia Jippes & Jan Bosselaar 6 4 7      
Elisabeth Roersma & Bram Roersma 0 6 6      
4 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 2 2        
Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 6        
5 Titia Jippes & Jan Bosselaar 2 3        
Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 6        
6 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 3 4        
Elisabeth Roersma & Bram Roersma 6 6        
               
  Stand Poule A partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager & Thomas Roersma 3 6 6 0 36 17
2 Titia Jippes & Jan Bosselaar 3 4 4 3 34 24
3 Elisabeth Roersma & Bram Roersma 3 2 3 4 32 36
4 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 3 0 0 6 11 36
               
               
  Gemengd dubbel poule B            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 6 6        
Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 0 0        
2 Jannie de Jong & Freddy de Jong Opgave Jannie & Freddy      
Uilkje Roersma & Arnold Luimes      
3 Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries Opgave Jannie & Freddy      
Jannie de Jong & Freddy de Jong      
4 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 0 0        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
5 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 6 3 5      
Anita Douma & Matthijs van Zeijl 2 6 7      
6 Jannie de Jong & Freddy de Jong Opgave Jannie & Freddy      
Anita Douma & Matthijs van Zeijl      
7 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 0 0        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
8 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 6 3        
Uilkje Roersma & Arnold Luimes 7 6        
9 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra Opgave Jannie & Freddy      
Jannie de Jong & Freddy de Jong      
10 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 2 1        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 3 6 6 0 36 3
2 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 3 4 4 3 30 26
3 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 3 2 3 4 27 35
4 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 3 0 0 6 9 37
5 Jannie de Jong & Freddy de Jong opgave          
               
               
  Finale Gemengd dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 3        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 7 6