Home
Algemene informatie
Nieuws
Activiteitenkalender
Wat kost het?
Tennislessen
Sponsoren
Bestuur
Routebeschrijving
Archief
Bekijk het online fotoalbum
Ga naar ons gastenboek

2020
      Klik hier voor de toernooiregels

  Deelnemerslijst Clubkampioenschappen    
                 
  Heren enkel         Gemengd dubbel    
1. Jaap Jan de Vries       1. Anita Douma & Matthijs van Zeijl
2. Thomas Roersma       2. Ingrid Slager & Thomas Roersma
          3. Elisabeth Roersma & Bram Roersma
  Heren dubbel       4. Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries
1. Reinder Slager & Teake van Kammen   5. Titia Jippes & Jan Bosselaar
2. Theo Boersma & Thomas Roersma   6. Jannigje Elzenga & Theo Boersma
3. Matthijs van Zeijl & Jaap Jan de Vries   7. Jannie de Jong & Freddy de Jong
          8. Djoke Poelstra & Oebele Terpstra
  Dames enkel       9. Uilkje Roersma & Arnold Luimes
1. Annette Bontekoe            
2. Ingrid Slager         Gemengd dubbel 50+  
3. Welmoed Slager       1. Lies Bosselaar & Jan Bosselaar
          2. Richtsje Goudzwaard & Cees Goudzwaard
  Dames dubbel              
1. Anita Douma & Annette Bontekoe          
2. Ingrid Slager & Welmoed Slager          
3. Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma          
4. Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra          
5. Jannie de Jong & Titia Jippes          

 

  Speelschema          
             
Datum Tijd schema Speler(s) tegen Speler(s) gesp.
maandag 22 juni 2020 20:00 GD (B) Anita Douma & Matthijs van Zeijl   Djoke Poelstra & Oebele Terpstra v
woensdag 24 juni 2020 19:30 GD (A) Jannigje Elzenga & Theo Boersma   Titia Jippes & Jan Bosselaar v
woensdag 24 juni 2020 19:30 GD (B) Djoke Poelstra & Oebele Terpstra   Uilkje Roersma & Arnold Luimes v
donderdag 25 juni 2020 19:30 DD Ingrid Slager & Welmoed Slager   Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra v
zondag 28 juni 2020 9:30 DD Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra   Anita Douma & Annette Bontekoe v
zondag 28 juni 2020 13:30 HE Jaap Jan de Vries   Thomas Roersma v
dinsdag 30 juni 2020 19:30 GD (B) Djoke Poelstra & Oebele Terpstra   Jaap Jan de Vries & Welmoed Slager v
vrijdag 3 juli 2020 20:00 GD (A) Titia Jippes & Jan Bosselaar   Elisabeth Roersma & Bram Roersma v
vrijdag 3 juli 2020 20:00 GD (B) Uilkje Roersma & Arnold Luimes   Anita Douma & Matthijs van Zeijl v
zaterdag 4 juli 2020 13:00 GD (B) Anita Douma & Matthijs van Zeijl   Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries v
zaterdag 4 juli 2020 15:30 HD Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl   Theo Boersma & Thomas Roersma v
zaterdag 4 juli 2020 19:00 HD Theo Boersma & Thomas Roersma   Reinder Slager & Teake van Kammen v
zondag 5 juli 2020 10:00 HD Reinder Slager & Teake van Kammen   Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl v
donderdag 9 juli 2020 19:30 GD (A) Elisabeth Roersma & Bram Roersma   Ingrid Slager & Thomas Roersma v
vrijdag 10 juli 2020 20:00 DD Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra   Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma v
zaterdag 11 juli 2020 13:00 GD (B) Uilkje Roersma & Arnold Luimes   Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries v
maandag 13 juli 2020 20:00 DD Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma   Ingrid Slager & Welmoed Slager v
woensdag 15 juli 2020 19:15 DD Anita Douma & Annette Bontekoe   Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma v
zondag 19 juli 2020 10:00 DE Ingrid Slager   Annette Bontekoe v
maandag 20 juli 2020 20:00 GD (A) Titia Jippes & Jan Bosselaar   Ingrid Slager & Thomas Roersma v
woensdag 22 juli 2020 19:30 GD (A) Jannigje Elzenga & Theo Boersma   Ingrid Slager & Thomas Roersma  
onbekend   DD Anita Douma & Annette Bontekoe   Ingrid Slager & Welmoed Slager v
onbekend   GD (A) Jannigje Elzenga & Theo Boersma   Elisabeth Roersma & Bram Roersma v
onbekend   DE Welmoed Slager   Annette Bontekoe v
onbekend   DE Welmoed Slager   Ingrid Slager v
onbekend   GD Finale GD      
onbekend   GD50+ Richtje Goudzwaard & Cees Goudzwaard   Lies Bosselaar & Jan Bosselaar  
    GD (B) Jannie de Jong & Freddy de Jong   Uilkje Roersma & Arnold Luimes Walkover
    DD Jannie de Jong & Titia Jippes   Anita Douma & Annette Bontekoe Walkover
    GD (B) Jaap Jan de Vries & Welmoed Slager   Jannie de Jong & Freddy de Jong Walkover
    DD Jannie de Jong & Titia Jippes   Ingrid Slager & Welmoed Slager Walkover
    DD Jannie de Jong & Titia Jippes   Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma Walkover
    GD (B) Djoke Poelstra & Oebele Terpstra   Jannie de Jong & Freddy de Jong Walkover
    DD Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra   Jannie de Jong & Titia Jippes Walkover
    GD (B) Jannie de Jong & Freddy de Jong   Anita Douma & Matthijs van Zeijl Walkover

 

  Uitslagen            
               
  Heren enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Jaap Jan de Vries 6 6        
Thomas Roersma 2 4        
               
               
  Heren dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Theo Boersma & Thomas Roersma 0 0        
Reinder Slager & Teake van Kammen 6 6        
2 Reinder Slager & Teake van Kammen 6 3 6      
Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 2 6 1      
3 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 6 6        
Theo Boersma & Thomas Roersma 2 3        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Reinder Slager & Teake van Kammen 2 4 4 1 27 9
2 Jaap Jan de Vries & Matthijs van Zeijl 2 2 3 2 21 20
3 Theo Boersma & Thomas Roersma 2 0 0 2 5 24
               
               
  Dames Enkel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Welmoed Slager 6 6        
Annette Bontekoe 4 2        
2 Welmoed Slager 3 4        
Ingrid Slager 6 6        
3 Ingrid Slager 6 6        
Annette Bontekoe 4 2        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager 2 2 2 0 24 13
2 Welmoed Slager 2 2 2 2 19 18
3 Annette Bontekoe 2 0 0 4 12 24
               
               
  Dames dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Anita Douma & Annette Bontekoe 6 6        
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 2 1        
2 Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 0 1        
3 Jannie de Jong & Titia Jippes        
Anita Douma & Annette Bontekoe      
4 Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 1 4        
Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
5 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra        
Jannie de Jong & Titia Jippes      
6 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 2 1        
Anita Douma & Annette Bontekoe 6 6        
7 Jannie de Jong & Titia Jippes        
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma      
8 Jannie de Jong & Titia Jippes        
Ingrid Slager & Welmoed Slager      
9 Elisabeth Roersma & Djoke Poelstra 1 1        
Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 6 6        
10 Anita Douma & Annette Bontekoe 1 1        
Ingrid Slager & Welmoed Slager 6 6        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager & Welmoed Slager 3 6 6 0 36 8
2 Anita Douma & Annette Bontekoe 3 4 4 2 26 18
3 Jannigje Elzenga & Uilkje Roersma 3 2 2 4 20 26
4 Elisabeth Roermsa & Djoke Poelstra 3 0 0 6 6 36
5 Jannie de Jong & Titia Jippes opgave          
               
  Gemengd dubbel poule A            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Elisabeth Roersma & Bram Roersma 4 4        
Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 6        
2 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 0 0        
Titia Jippes & Jan Bosselaar 6 6        
3 Titia Jippes & Jan Bosselaar 6 4 7      
Elisabeth Roersma & Bram Roersma 0 6 6      
4 Jannigje Elzenga & Theo Boersma            
Ingrid Slager & Thomas Roersma            
5 Titia Jippes & Jan Bosselaar 2 3        
Ingrid Slager & Thomas Roersma 6 6        
6 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 3 4        
Elisabeth Roersma & Bram Roersma 6 6        
               
  Stand Poule A partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Ingrid Slager & Thomas Roersma 2 4 4 0 24 13
2 Titia Jippes & Jan Bosselaar 3 4 4 3 34 24
3 Elisabeth Roersma & Bram Roersma 3 2 3 4 32 36
4 Jannigje Elzenga & Theo Boersma 2 0 0 4 7 24
               
               
  Gemengd dubbel poule B            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 6 6        
Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 0 0        
2 Jannie de Jong & Freddy de Jong        
Uilkje Roersma & Arnold Luimes      
3 Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries        
Jannie de Jong & Freddy de Jong      
4 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 0 0        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
5 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 6 3 5      
Anita Douma & Matthijs van Zeijl 2 6 7      
6 Jannie de Jong & Freddy de Jong        
Anita Douma & Matthijs van Zeijl      
7 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 0 0        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
8 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 6 3        
Uilkje Roersma & Arnold Luimes 7 6        
9 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra        
Jannie de Jong & Freddy de Jong      
10 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 2 1        
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 6 6        
               
  Stand partijen gespeeld punten sets voor sets tegen games voor games tegen
1 Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries 3 6 6 0 36 3
2 Anita Douma & Matthijs van Zeijl 3 4 4 3 30 26
3 Uilkje Roersma & Arnold Luimes 3 2 3 4 27 35
4 Djoke Poelstra & Oebele Terpstra 3 0 0 6 9 37
5 Jannie de Jong & Freddy de Jong opgave          
               
               
  Finale Gemengd dubbel            
               
  Wedstrijd 1e set 2e set 3e set      
1 Ingrid Slager & Thomas Roersma            
Welmoed Slager & Jaap Jan de Vries            
               
               
  Gemengd dubbel 50+            
               
  Wedstrijd (45 minuten) Uitslag        
1 Richtje Goudzwaard & Cees Goudzwaard          
Lies Bosselaar & Jan Bosselaar