Home
Algemene informatie
Nieuws
Activiteitenkalender
Wat kost het?
Tennislessen
Sponsoren
Bestuur
Routebeschrijving
Archief
Bekijk het online fotoalbum
Ga naar ons gastenboek

  Competitietennis

Najaarscompetitie 2017 zondag hele dag 3e klasse gemengd    
Iedere wedstrijd bestaat uit 5 partijen om twee gewonnen sets: 3 dubbel- en 2 enkelpartijen.    
Stand       Uitslagen alle gespeelde partijen      
1 Nomi 1 5 21   Nomi 1 De Gibben 5-0 17 september
2 Norger T.V. 2 6 15   Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
3 T.V. De Molen Leeuwarden 1 5 13   Singels      
4 De Gibben 6 6   Doldersum, T. (M 5,1652) Jong, F. de (M 7,3952) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Gietema, L.M. (V 5,5944) Slager-Boer, I. de (V 7,2153) Thuis gewonnen (6-0)(6-0)
          Dubbels      
          Gietema, L.M. (V 5,5871) Slager, W. (V 8,0288) Thuis gewonnen (6-2)(6-0)
          Ruiter, S. (V 7,3385) Slager-Boer, I. de (V 8,2882)
          Doldersum, T. (M 5,7066) Jong, F. de (M 7,4690) Thuis gewonnen (6-3)(6-4)
          Sterk, N. (M 5,8666) Zeijl, M. van (M 7,5930)
          IJntema, S. (M 5,9959) Zeijl, M. van (M 7,5930) Thuis gewonnen (6-1)(6-2)
          Ruiter, S. (V 7,3385) Slager, W. (V 8,0288)
                 
          De Gibben T.V. De Molen Leeuwarden 1 3-2 25 september
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,3952) Brouwer, L.P. (M 8,1139) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Bontekoe, A. (V 8,9999) Kooistra, D. (V 7,3808) Uit gewonnen (1-6)(1-6)
          Dubbels      
          Slager, W. (V 8,0288) Kooistra, D. (V 6,8611) Uit gewonnen (4-6)(4-6)
          Bontekoe, A. (V 8,4024) Burg, D.F. van der (V 8,3573)
          Jong, F. de (M 7,4690) Brouwer, F.R. (M 8,1172) Thuis gewonnen (6-0)(6-3)
          Roersma, T. (M 8,4046) Brouwer, L.P. (M 8,1853)
          Roersma, T. (M 8,4046) Brouwer, F.R. (M 8,1172) Thuis gewonnen (6-3)(5-7)(6-3)
          Slager, W. (V 8,0288) Burg, D.F. van der (V 8,3573)
                 
          De Gibben Norger T.V. 2 1-4 1 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Slager, R. (M 7,9845) Wijers, P.G.J. (M 7,7597) Uit gewonnen (3-6)(6-7)
          Slager-Boer, I. de (V 7,2153) Mulder, E.S. (V 6,3979) Uit gewonnen (7-6)(3-6)(1-6)
          Dubbels      
          Slager-Boer, I. de (V 8,2882) Mulder, E.S. (V 6,6254) Thuis gewonnen (3-6)(6-4)(7-6)
          Slager, W. (V 7,9802) Voerknecht, Y.A. (V 8,3838)
          Zeijl, M. van (M 7,5930) Wijers, G. (M 6,4887) Uit gewonnen (4-6)(4-6)
          Slager, R. (M 8,8332) Wijers, P.G.J. (M 7,7411)
          Slager, W. (V 7,9802) Wijers, G. (M 6,4887) Uit gewonnen (5-7)(5-7)
          Zeijl, M. van (M 7,5930) Voerknecht, Y.A. (V 8,3838)
                 
          De Gibben Nomi 1 0-5 8 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,3783) IJntema, S. (M 5,8398) Uit gewonnen (5-7)(3-6)
          Boer, S. de (V 5,2489) Gietema, L.M. (V 5,5944) Uit gewonnen (4-6)(6-2)(4-6)
          Dubbels      
          Slager-Boer, I. de (V 8,2049) Bulthuis, J. (V 5,6647) Uit gewonnen (0-6)(0-6)
          Slager, W. (V 7,9640) Gietema, L.M. (V 5,5871)
          Jong, F. de (M 7,3721) Doldersum, T. (M 5,7066) Uit gewonnen (1-6)(2-6)
          Zeijl, M. van (M 7,6470) IJntema, S. (M 5,9959)
          Zeijl, M. van (M 7,6470) Doldersum, T. (M 5,7066) Uit gewonnen (0-6)(0-6)
          Slager, W. (V 7,9640) Bulthuis, J. (V 5,6647)
                 
          T.V. De Molen Leeuwarden 1 De Gibben 5-0 15 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Brouwer, R.P. (M 6,3381) Jong, F. de (M 7,3783) Thuis gewonnen (6-3)(6-1)
          Kooistra, D. (V 7,3545) Slager-Boer, I. de (V 7,2457) Thuis gewonnen (6-3)(6-4)
          Dubbels      
          Kooistra, D. (V 6,8276) Slager-Boer, I. de (V 8,2049) Thuis gewonnen (6-2)(6-1)
          Adema, R. (V 6,8967) Slager, W. (V 7,9640)
          Brouwer, L.P. (M 8,2617) Jong, F. de (M 7,3721) Thuis gewonnen (6-1)(6-1)
          Brouwer, R.P. (M 5,5957) Boersma, T. (M 9,3000)
          Brouwer, F.R. (M 8,3304) Boersma, T. (M 9,3000) Thuis gewonnen (6-2)(6-1)
          Adema, R. (V 6,8967) Slager, W. (V 7,9640)
                 
          Norger T.V. 2 De Gibben 3-2 22 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Wijers, G. (M 7,0023) Jong, F. de (M 7,3783) Uit gewonnen (3-6)(3-6)
          Horneman, V. (V 7,2635) Slager-Boer, I. de (V 7,4356) Thuis gewonnen (6-4)(6-1)
          Dubbels      
          Dijkstra, M. (V 7,7560) Slager-Boer, I. de (V 8,2049) Uit gewonnen (1-6)(7-5)(3-6)
          Horneman, V. (V 7,8228) Slager, W. (V 7,9640)
          Wijers, G. (M 6,4841) Jong, F. de (M 7,3721) Thuis gewonnen (6-0)(4-6)(6-4)
          Wijers, P.G.J. (M 7,6994) Zeijl, M. van (M 7,6470)
          Wolff, S. (M 6,3504) Zeijl, M. van (M 7,6470) Thuis gewonnen (6-1)(6-4)
          Dijkstra, M. (V 7,7560) Slager, W. (V 7,9640)
                 
                 
Landelijk voorjaar 2017 zondag hele dag 6e klasse heren    
Iedere wedstrijd bestaat uit 6 partijen om twee gewonnen sets: 2 dubbel- en 4 enkelpartijen.    
Stand       Uitslagen alle gespeelde partijen      
1 Bildtse T.C. B.T.C. 1 6 25   T.V. De Gibben 1 T.V. Oranjewoud 1 2-4 9 april
2 T.V. Joure 1 6 20   Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
3 T.V. Oranjewoud 1 6 18   Singels      
4 T.V. De Gibben 1 6 9   Jong, F. de (M 7,2155) Sierdsma, S.M. (M 6,6208) Uit gewonnen (5-7)(2-6)
          Vries, J.J. de (M 7,4165) Geerts, B.J. (M 6,4205) Uit gewonnen (0-6)(6-4)(1-6)
          Zeijl, M. van (M 8,0703) Lange, M. de (M 8,7142) Uit gewonnen (1-6)(0-6)
          Visser, H. (M 9,0000) Kootstra, R. (M 9,3000) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,3669) Sierdsma, S.M. (M 5,7175) Uit gewonnen (1-6)(2-6)
          Zeijl, M. van (M 7,7685) Geerts, B.J. (M 6,3608)
          Jong, F. de (M 7,7329) Lange, M. de (M 8,8045) Thuis gewonnen (6-4)(6-1)
          Visser, H. (M 9,0000) Kootstra, R. (M 9,3000)
                 
          Bildtse T.C. B.T.C. 1 T.V. De Gibben 1 6-0 17 april
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Braaksma, J. (M 5,8941) Jong, F. de (M 7,2830) Thuis gewonnen (6-3)(6-2)
          Kamminga, J. (M 6,2450) Vries, J.J. de (M 7,4172) Thuis gewonnen (6-4)(6-3)
          Jong, J. de (M 6,8414) Zeijl, M. van (M 8,3443) Thuis gewonnen (6-3)(6-1)
          Osinga, K.P. (M 7,2878) Visser, H. (M 8,8833) Thuis gewonnen (6-1)(6-3)
          Dubbels      
          Braaksma, J. (M 5,7548) Vries, J.J. de (M 7,3669) Thuis gewonnen (6-1)(6-2)
          Osinga, K.P. (M 7,3596) Zeijl, M. van (M 7,7685)
          Kamminga, J. (M 6,9970) Jong, F. de (M 7,6496) Thuis gewonnen (6-0)(6-2)
          Jong, J. de (M 7,4135) Visser, H. (M 8,9167)
                 
          T.V. Joure 1 T.V. De Gibben 1 6-0 30 april
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Nijdam, J. (M 6,5797) Jong, F. de (M 7,2830) Thuis gewonnen (7-6)(6-2)
          Laurens, R.S. (M 7,9605) Vries, J.J. de (M 7,4172) Thuis gewonnen (6-3)(6-2)
          Venema, G. (M 7,8560) Zeijl, M. van (M 8,3443) Thuis gewonnen (6-2)(6-1)
          Driesten, S. van (M 8,3565) Visser, H. (M 8,8833) Thuis gewonnen (7-5)(7-6)
          Dubbels      
          Nijdam, J. (M 6,4778) Vries, J.J. de (M 7,3669) Thuis gewonnen (6-4)(6-4)
          Hoogeveen, M. (M 6,5072) Zeijl, M. van (M 7,7685)
          Driesten, S. van (M 7,2745) Jong, F. de (M 7,6496) Thuis gewonnen (6-1)(4-6)(7-5)
          Laurens, R.S. (M 6,6522) Visser, H. (M 8,9167)
                 
          T.V. Oranjewoud 1 T.V. De Gibben 1 3-3 7 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Sierdsma, S.M. (M 6,4644) Vries, J.J. de (M 7,6745) Thuis gewonnen (6-2)(6-2)
          Zijlstra, G. (M 7,0513) Zeijl, M. van (M 8,4752) Thuis gewonnen (6-0)(6-1)
          Lange, M. de (M 8,1865) Slager, R. (M 8,6096) Uit gewonnen (3-6)(6-1)(3-6)
          Kootstra, R. (M 9,4167) Kammen, T. van (M 8,9999) Uit gewonnen (0-6)(1-6)
          Dubbels      
          Zijlstra, G. (M 5,9200) Vries, J.J. de (M 7,3669) Thuis gewonnen (6-1)(6-3)
          Nieuwe Weme, R.L. (M 8,1334) Zeijl, M. van (M 7,7685)
          Sierdsma, S.M. (M 5,4374) Slager, R. (M 8,9999) Uit gewonnen (4-6)(2-6)
          Kootstra, R. (M 9,3833) Kammen, T. van (M 8,9999)
                 
          T.V. De Gibben 1 Bildtse T.C. B.T.C. 1 3-3 14 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,3438) Kamminga, J. (M 5,9708) Uit gewonnen (3-6)(2-6)
          Vries, J.J. de (M 7,6745) Braaksma, J. (M 6,2138) Uit gewonnen (3-6)(0-6)
          Slager, R. (M 8,3724) Osinga, K.P. (M 7,2821) Thuis gewonnen (7-5)(7-6)
          Zeijl, M. van (M 8,4752) Marra, H.B. (M 7,6465) Uit gewonnen (4-6)(1-6)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,4502) Kamminga, J. (M 6,8998) Thuis gewonnen (7-5)(6-3)
          Zeijl, M. van (M 7,8518) Osinga, K.P. (M 7,5308)
          Jong, F. de (M 7,6496) Braaksma, J. (M 5,7386) Thuis gewonnen (5-7)(6-2)(6-0)
          Slager, R. (M 8,9999) Marra, H.B. (M 7,5881)
                 
          T.V. De Gibben 1 T.V. Joure 1 1-5 21 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,3438) Nijdam, J. (M 6,5245) Uit gewonnen (6-7)(4-6)
          Vries, J.J. de (M 7,6745) Laurens, R.S. (M 7,6485) Thuis gewonnen (2-6)(6-1)(6-1)
          Zeijl, M. van (M 8,5713) Venema, G. (M 7,7707) Uit gewonnen (5-7)(1-6)
          Visser, H. (M 8,9428) Driesten, S. van (M 8,1753) Uit gewonnen (6-4)(3-6)(4-6)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,2583) Nijdam, J. (M 6,5965) Uit gewonnen (5-7)(6-3)(3-6)
          Zeijl, M. van (M 7,5930) Laurens, R.S. (M 6,6522)
          Jong, F. de (M 7,4690) Venema, G. (M 7,0007) Uit gewonnen (5-7)(2-6)
          Visser, H. (M 8,9167) Driesten, S. van (M 7,0746)
                 
                 
Regiocompetitie Noordoost voorjaar 2017 dinsdag middag 5e klasse dames    
Iedere wedstrijd bestaat uit 4 dubbel-partijen om twee gewonnen sets.      
Stand       Uitslagen alle gespeelde partijen      
1 Tennisferiening Feanwâlden 1 7 24   T.V. Stiens 2 T.V. De Gibben 1 4-0 11 april
2 T.V. Stiens 2 7 21   Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
3 T.V. Trynwâlden 3 7 18   Fontein, M. (V 8,4753) Jippes, T. (V 5,7448) Thuis gewonnen (5-7)(6-2)(6-2)
4 L.T.C. Ferwerderadiel 1 7 15   Boer de Groot, F. de (V 8,1032) Jong, J. de (V 8,9999)    
5 T.C. Metslawier 1 7 13   Bijlsma-Mollema, L. (V 7,0565) Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,9999) Thuis gewonnen (6-3)(6-4)
6 T.V. De Molen Leeuwarden 1 7 10   Groot, J. de (V 7,7670) Roersma, U. (V 8,3516)    
7 Franeker Tennis Club 1 7 7   Fontein, M. (V 8,4753) Roersma, U. (V 8,3516) Thuis gewonnen (3-6)(6-0)(6-0)
8 T.V. De Gibben 1 7 4   Boer de Groot, F. de (V 8,1032) Bosselaar, L. (V 8,9999)    
          Groot, J. de (V 7,7670) Jippes, T. (V 5,7448) Thuis gewonnen (6-3)(3-6)(6-3)
          Bakker, J. (V 7,2315) Jong, J. de (V 8,9999)    
                 
          T.V. De Gibben 1 L.T.C. Ferwerderadiel 1 1-3 18 april
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Jong, J. de (V 8,9999) Boer-Sterk, P.C. de (V 6,0398) Uit gewonnen (2-6)(0-6)
          Roersma, U. (V 8,5079) Lettinga-Akkerman, R. (V 8,9378)
          Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,9999) Rozema, T. (V 8,6786) Thuis gewonnen (6-3)(2-6)(7-6)
          Elzenga, J. (V 8,2428) Papma, A. (V 8,4323)
          Jong, J. de (V 8,9999) Rozema, T. (V 8,6786) Uit gewonnen (3-6)(7-6)(1-6)
          Roersma, U. (V 8,5079) Hamstra, D. (V 6,9406)
          Elzenga, J. (V 8,2428) Boer-Sterk, P.C. de (V 6,0398) Uit gewonnen (3-6)(1-6)
          Bosselaar, L. (V 9,0481) Bijl-Fahner, F. (V 8,3267)
                 
          T.V. De Molen Leeuwarden 1 T.V. De Gibben 1 3-1 2 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Drenth-Grünberg, A.C. (V 6,8954) Roersma, U. (V 8,5079) Thuis gewonnen (6-4)(7-6)
          Koningsveld-Simms, A. van (V 8,7962) Jong, J. de (V 8,9999)
          Wijbenga-Brouwer, G. (V 6,8236) Roersma, U. (V 8,5079) Thuis gewonnen (7-6)(6-4)
          Bruijnis-Sanders, W.J. (V 8,8124) Jong, J. de (V 8,9999)
          Drenth-Grünberg, A.C. (V 6,8954) Elzenga, J. (V 8,1282) Thuis gewonnen (6-4)(7-5)
          Koningsveld-Simms, A. van (V 8,7962) Bosselaar, L. (V 9,0481)
              Opgave thuis  
             
                 
          T.V. De Gibben 1 T.C. Metslawier 1 1-3 9 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Elzenga, J. (V 8,1925) Nijboer, W. (V 7,4150) Uit gewonnen (1-6)(1-6)
          Jong, J. de (V 8,9999) Wagen-Kingma, H. van der (V 7,9962)
          Jippes, T. (V 5,7448) Schregardus, S. (V 7,8718) Thuis gewonnen (7-6)(4-6)(6-1)
          Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,7592) Postma, G. (V 9,0555)
          Bosselaar, L. (V 9,1395) Wagen-Kingma, H. van der (V 7,9962) Uit gewonnen (2-6)(4-6)
          Roersma, U. (V 8,5079) Keimpema-Miedema, D. van (V 8,7819)
          Elzenga, J. (V 8,1925) Schregardus, S. (V 7,8718) Uit gewonnen (3-6)(3-6)
          Jong, J. de (V 8,9999) Postma, G. (V 9,0555)
                 
          T.V. De Gibben 1 T.V. Trynwâlden 3 0-4 16 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Jippes, T. (V 5,7448) Brouwer, I. (V 7,1563) Uit gewonnen (5-7)(1-6)
          Jong, J. de (V 9,0832) Jong, M. de (V 7,7648)
          Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,7592) Dijkstra, G. (V 9,0832) Uit gewonnen (7-5)(0-6)(1-6)
          Elzenga, J. (V 8,2674) Roodhof-Swaagman, L. (V 7,3128)
          Jippes, T. (V 5,7448) Dijkstra, G. (V 9,0832) Uit gewonnen (4-6)(4-6)
          Jong, J. de (V 9,0832) Roodhof-Swaagman, L. (V 7,3128)
          Elzenga, J. (V 8,2674) Brouwer, I. (V 7,1563) Uit gewonnen (3-6)(5-7)
          Roersma, U. (V 8,6808) Glashouwer, H. (V 7,2191)
                 
          Franeker Tennis Club 1 T.V. De Gibben 1 3-1 23 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Leinenga-Jongstra, S.T. (V 8,8752) Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,8024) Thuis gewonnen (6-1)(6-2)
          Osinga - Riewald, H. (V 6,6817) Elzenga, J. (V 8,3548)
          Andringa-Poortenga, J. (V 8,6782) Jippes, T. (V 5,7448) Thuis gewonnen (6-2)(6-2)
          Post-Siegersma, J. (V 8,6253) Jong, J. de (V 9,0832)
          Leinenga-Jongstra, S.T. (V 8,8752) Jippes, T. (V 5,7448) Uit gewonnen (2-6)(0-6)
          Heslinga-Hoekstra, A. (V 9,2033) Jong, J. de (V 9,0832)
          Andringa-Poortenga, J. (V 8,6782) Bosselaar, L. (V 9,2043) Thuis gewonnen (6-2)(6-3)
          Post-Siegersma, J. (V 8,6253) Elzenga, J. (V 8,3548)
                 
          Tennisferiening Feanwâlden 1 T.V. De Gibben 1 4-0 30 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Schepel-Hoekstra, G.A. (V 7,6075) Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,8024) Thuis gewonnen (6-1)(6-1)
          Hiddema-Buijs, M. (V 6,4444) Bosselaar, L. (V 9,3130)
          Til, R. van (V 6,8262) Elzenga, J. (V 8,5897) Thuis gewonnen (7-5)(6-2)
          Dorenbos, C. (V 7,7864) Roersma, U. (V 8,6808)
          Hiddema-Buijs, M. (V 6,4444) Elzenga, J. (V 8,5897) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Schepel-Hoekstra, G.A. (V 7,6075) Roersma, U. (V 8,6808)
          Til, R. van (V 6,8262) Goudzwaard-Hibma, R. (V 8,8024) Thuis gewonnen (6-0)(6-1)
          Dorenbos, C. (V 7,7864) Bosselaar, L. (V 9,3130)
                 
                 
Najaarscompetitie 2016 zondag hele dag 4e klasse gemengd    
Iedere wedstrijd bestaat uit 5 partijen om twee gewonnen sets: 3 dubbel- en 2 enkelpartijen.    
Stand       Uitslagen alle gespeelde partijen      
1 T.V. De Gibben 1 6 23   De Gibben T.V. Joure 1 4 - 1 18 september
2 T.V. Joure 1 6 20   Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
3 Tennisferiening Feanwalden 1 5 17   Singels      
4 T.V. De Molen Leeuwarden 2 6 15   Jong, F. de (M 7,2308) Schuddebeurs, R. (M 7,6498) Thuis gewonnen (6-0)(6-3)
5 G.T.V. Van Starkenborgh 2 5 12   Slager-Boer, I. de (V 7,2296) Aalderen, T. van (V 8,6860) Thuis gewonnen (4-6)(6-4)(6-0)
6 Groninger Lawn Tennis Bond 2 6 10   Dubbels      
7 T.V. De Molen Leeuwarden 1 6 3   Slager-Boer, I. de (V 7,7388) Boersma, A. (V 6,4044) Uit gewonnen (1-6)(0-6)
          Slager, W. (V 7,5993) Tadema, I. (V 8,5427)
          Jong, F. de (M 7,9077) Schuddebeurs, R. (M 7,9785) Thuis gewonnen (7-5)(6-4)
          Vries, J.J. de (M 7,5518) Veldman, S. (M 7,7989)
          Vries, J.J. de (M 7,5518) Veldman, S. (M 7,7989) Thuis gewonnen (4-6)(7-5)(7-6)
          Slager, W. (V 7,5993) Boersma, A. (V 6,4044)
                 
          G.T.V. Van Starkenborgh 2 De Gibben 2 - 3 25 september
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Oostvogel, N.S. (M 8,2791) Vries, J.J. de (M 7,4318) Uit gewonnen (6-7)(1-6)
          Zoggel, I. van (V 7,3192) Slager-Boer, I. de (V 7,2296) Thuis gewonnen (7-6)(6-3)
          Dubbels      
          Zoggel, I. van (V 7,2952) Slager-Boer, I. de (V 7,8221) Thuis gewonnen (7-5)(7-6)
          Sixma, I. (V 7,5406) Slager, W. (V 7,5993)
          Oostvogel, N.S. (M 7,9544) Vries, J.J. de (M 7,4624) Uit gewonnen (1-6)(7-5)(6-7)
          Stiksma, A. (M 8,0417) Roersma, T. (M 8,6784)
          Stiksma, A. (M 8,0417) Roersma, T. (M 8,6784) Uit gewonnen (4-6)(3-6)
          Eshuis, D. .M. (V 8,4904) Slager, W. (V 7,5993)
                 
          De Gibben T.V. De Molen Leeuwarden 1 5 - 0 2 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M ) Marel, P. van der (M ) Thuis gewonnen (6-3)(6-2)
          Slager-Boer, I. de (V ) Wang, V. (V ) Thuis gewonnen (6-2)(6-1)
          Dubbels      
          Slager-Boer, I. de (V ) Wang, V. (V ) Thuis gewonnen (6-2)(6-3)
          Slager, W. (V ) Caldelari, A. (V )
          Jong, F. de (M ) Marel, P. van der (M ) Thuis gewonnen (2-6)(7-5)(6-1)
          Vries, J.J. de (M ) Hoeben, E. (M )
          Vries, J.J. de (M ) Hoeben, E. (M ) Thuis gewonnen (6-0)(6-1)
          Slager, W. (V ) Caldelari, A. (V )
                 
          Tennisferiening Feanwalden 1 De Gibben 3 - 2 16 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Vries, K.S.G. de (M 6,8334) Jong, F. de (M 7,1246) Thuis gewonnen (6-3)(6-2)
          Goes, M. (V 7,1941) Slager-Boer, I. de (V 7,4112) Uit gewonnen (5-7)(0-6)
          Dubbels      
          Goes, M. (V 7,3002) Slager-Boer, I. de (V 7,9353) Thuis gewonnen (6-4)(3-6)(6-4)
          Vliet, M. van der (V 8,1969) Slager, W. (V 7,6524)
          Vries, K.S.G. de (M 6,6516) Vries, J.J. de (M 7,4267) Uit gewonnen (6-3)(6-7)(1-6)
          Teunissen, R.W. (M 7,7017) Jong, F. de (M 7,7871)
          Vliet, M. van der (V 8,1969) Slager, W. (V 7,6524) Thuis gewonnen (7-6)(6-3)
          Teunissen, R.W. (M 7,7017) Zeijl, M. van (M 7,6701)
                 
          De Gibben T.V. De Molen Leeuwarden 2 4 - 1 23 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,2155) Brouwer, F.R. (M 8,5420) Thuis gewonnen (6-1)(6-1)
          Slager-Boer, I. de (V 7,2386) Graaf, F.S. de (V 9,0288) Thuis gewonnen (6-4)(6-1)
          Dubbels      
          Slager-Boer, I. de (V 8,1036) Kooistra, D. (V 7,7790) Uit gewonnen (6-3)(3-6)(3-6)
          Slager, W. (V 8,0690) Posthumus, M. (V 7,9131)
          Jong, F. de (M 7,7329) Brouwer, L.P. (M 8,0275) Thuis gewonnen (6-1)(6-2)
          Vries, J.J. de (M 7,3933) Brouwer, F.R. (M 9,2100)
          Vries, J.J. de (M 7,3933) Brouwer, L.P. (M 8,0275) Thuis gewonnen (6-1)(6-4)
          Slager, W. (V 8,0690) Posthumus, M. (V 7,9131)
                 
          Groninger Lawn Tennis Bond 2 De Gibben 0 - 5 30 oktober
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Slooten, W.F. van (M 9,1731) Jong, F. de (M 7,2155) Uit gewonnen (1-6)(0-6)
          Vandeursen, W. (V 9,7478) Slager-Boer, I. de (V 7,2386) Uit gewonnen (2-6)(3-6)
          Dubbels      
          Staghouwer, L.D. (V 8,6178) Slager, W. (V 8,0288) Uit gewonnen (3-6)(3-6)
          Vandeursen, W. (V 9,3472) Slager-Boer, I. de (V 8,2882)
          Eisenga, M.F. (M 9,0556) Jong, F. de (M 7,7329) Uit gewonnen (1-6)(0-6)
          Slooten, W.F. van (M 8,9648) Vries, J.J. de (M 7,3669)
          Eisenga, M.F. (M 9,0556) Vries, J.J. de (M 7,3669) Uit gewonnen (1-6)(4-6)
          Staghouwer, L.D. (V 8,6178) Slager, W. (V 8,0288)
                 
                 
Landelijk voorjaar 2016 zondag hele dag 7e klasse heren    
Iedere wedstrijd bestaat uit 6 partijen om twee gewonnen sets: 2 dubbel- en 4 enkelpartijen.    
Stand       Uitslagen alle gespeelde partijen      
1 A.T.C. Swifterbant 2 6 29   Franeker Tennis Club 3 De Gibben 0 - 6 10 april
2 T.V. De Gibben 1 6 27   Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
3 T.V. Grouw 3 6 15   Singels      
4 Franeker Tennis Club 3 6 1   Fokkema, G. (M 7,9475) Jong, F. de (M 7,2875) Uit gewonnen (2-6)(0-6)
          Loots, A. (M 8,9999) Zeijl, M. van (M 8,4090) Uit gewonnen (1-6)(0-6)
          Tigchelaar, G. (M 8,5500) Roersma, T. (M 8,9999) Uit gewonnen (0-6)(2-6)
          Spoelstra, G.J. (M 8,5500) Jellema, A. (M 8,8117) Uit gewonnen (2-6)(2-6)
          Dubbels      
          Fokkema, G. (M 7,4345) Jong, F. de (M 7,6122) Uit gewonnen (2-6)(2-6)
          Spoelstra, G.J. (M 8,5500) Jellema, A. (M 8,1778)
          Tigchelaar, G. (M 8,5500) Zeijl, M. van (M 8,3007) Uit gewonnen (2-6)(2-6)
          Loots, A. (M 8,9999) Roersma, T. (M 8,9999)
                 
          De Gibben T.V. Grouw 3 6 - 0 17 april
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Vries, J.J. de (M 7,3502) Driel, J.J.A. van (M 8,2330) Thuis gewonnen (6-0)(6-1)
          Jong, F. de (M 7,2308) Pereboom, G.J. (M 8,9999) Thuis gewonnen (6-4)(6-4)
          Zeijl, M. van (M 8,3408) Staverman, A.H. (M 9,2313) Thuis gewonnen (3-6)(6-0)(6-1)
          Roersma, T. (M 8,7582) Kinderman, A. (M 8,9999) Thuis gewonnen (6-1)(6-4)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,5545) Pereboom, G.J. (M 8,7109) Thuis gewonnen (6-3)(6-3)
          Zeijl, M. van (M 8,2131) Vries, E.J. de (M 8,4670)
          Jong, F. de (M 7,5289) Driel, J.J.A. van (M 8,4333) Thuis gewonnen (6-0)(6-3)
          Roersma, T. (M 8,7958) Koekenbier, R.H. (M 8,4333)
                 
          De Gibben A.T.C. Swifterbant 2 2 - 4 24 april
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Vries, J.J. de (M 7,3307) Mook, J.A. van (M 6,9570) Uit gewonnen (1-6)(2-6)
          Jong, F. de (M 7,2308) Dekker, A.J. (M 8,6673) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Zeijl, M. van (M 8,3112) Deenik, R. (M 8,4833) Thuis gewonnen (6-0)(4-6)(6-2)
          Jellema, A. (M 8,6014) Roskam, T. (M 8,6910) Uit gewonnen (2-6)(3-6)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,5545) Mook, J.A. van (M 7,1600) Uit gewonnen (6-7)(7-6)(3-6)
          Zeijl, M. van (M 8,0945) Boer, H. de (M 7,9916)
          Jong, F. de (M 7,4316) Deenik, R. (M 7,8372) Uit gewonnen (5-7)(3-6)
          Jellema, A. (M 8,0945) Roskam, T. (M 8,7215)
                 
          De Gibben Franeker Tennis Club 3   8 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Jong, F. de (M 7,2308) Fokkema, G. (M 8,7094) Thuis gewonnen (6-2)(6-1)
          Vries, J.J. de (M 7,4318) Loots, A. (M 9,2512) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Zeijl, M. van (M 8,1569) Bakker, F.K. (M 8,9875) Thuis gewonnen (6-1)(6-3)
          Jellema, A. (M 8,7480) Mud, H. (M 9,2125) Thuis gewonnen (6-0)(6-0)
          Dubbels      
          Vries, J.J. de (M 7,7247) Fokkema, G. (M 7,7285) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Zeijl, M. van (M 8,1403) Bakker, F.K. (M 8,8552)
          Jong, F. de (M 7,7095) Loots, A. (M 9,2635) Thuis gewonnen (6-1)(6-0)
          Jellema, A. (M 8,2781) Mud, H. (M 9,0833)
                 
          T.V. Grouw 3 De Gibben   22 mei
          Thuisspeler(s) Uitspeler(s) Uitslag Setstanden
          Singels      
          Kinderman, A. (M 8,9399) Jong, F. de (M 7,2308) Uit gewonnen (3-6)(3-6)
          Staverman, A.H. (M 9,0956) Vries, J.J. de (M 7,4318) Uit gewonnen (4-6)(1-6)
          Driel, J.J.A. van (M 8,1543) Zeijl, M. van (M 8,0867) Uit gewonnen (6-7)(7-6)(4-6)
          Vries, S.O. de (M 8,6250) Jellema, A. (M 8,6481) Thuis gewonnen (5-7)(7-6)(6-2)
          Dubbels